Návšteva KOMPAVA Metflex centra

Pred začiatkom zimnej prípravy som bol na mojich prvých testoch v KOMPAVA Metflex centre.  Neočakával som odo mňa veľké zázraky, keďže to boli testy po mojich dvoch zraneniach nohy a “zimnej” pauze po sezóne na regeneráciu.

Na testoch mi najskôr spravili analýzu tela. Ako bolo váha, hmotnosť svalov, % tuku, voda, proteíny a minerálne látky v tele. Rozloženie svalov a tukov po jednotných častiach tela. Hneď na analýze tela bolo vidieť, že zranená noha je výrazne slabšia.

Ďalej som sa presunul na spirometriu a bežiaci pás. Aj napriek mojej absencií od behania kvôli zranenej nohe, som sa snažil dostať zo seba maximum. Vďaka čomu boli získané dôležité informácie o zhodnotení úrovne trénovanosti, anaeróbneho prahu, určenie tréningových zón.

Po všetkých testoch som dostal informácie o všetkých výsledkoch a rady ako upraviť môj, už nastavený tréningový plán. + správne zaradenie produktov Kompava k mojim tréningom.

Po zimnej príprave som sa opäť vrátil na testy. Bolo viditeľné, že nastavenie tréningového plánu bolo správne a fungovalo všetko ako malo. Viditeľný progres bol vidieť nielen na analýze tela ale aj na výkonnostných meraniach.

S touto skúsenosťou som veľmi spokojný a určite zaradím aj túto časť do môjho programu.

Týmto chcem poďakovať teamu Kompava za takúto možnosť.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *